Witamy.
Jesteśmy do Twoich usług.

Kancelaria Prawna Marcin Adamczyk, Jerzy Jankowski i Partnerzy s.c. jest działającą od ponad 5 lat kancelarią prawną, zbudowaną na bogatym doświadczeniu członków kancelarii. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów uruchomiliśmy filię Kancelarii w miejscowości Mrągowo. Misją naszej kancelarii jest przyczynianie się do budowania państwa prawa, poprzez poszanowanie interesu praw jednostki oraz zasad wsółżycia społecznego w codziennym życiu. Chcemy wyróżniać się nie tylko poziomem merytorycznym świadczonych usług, ale także indywidualnym podejściem do problemów naszych Klientów. Zaangażowanie, kreatywność, terminowość i dokładność cechuje nasze działania. Mając świadomość jak ważne jest dla naszych klientów, każde postępowanie w sferze prawnej, dobieramy indywidualną strategię działania, mającą przynieść oczekiwany skutek.

Nasze Usługi

Oferujemy pełen zakres usług prawniczych. Rozwiązanie problemu prawnego często wymaga współpracy specjalistów z różnych dyscyplin. Dysponujemy zespołem specjalistów, który jest w stanie profesjonalnie rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia prawne. W razie potrzeby, korzystamy również z ekspertów zewnętrznych, m.in. pracowników naukowych Wydziału Prawa i Administracji UWM w Olsztynie oraz Wydziału Prawa w Białymstoku.

mlotek

Pomoc prawna

Kancelaria świadczy pomoc prawną na rzecz Klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz jednostek samorządu terytorialnego. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa administracyjnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa spadkowego, prawa pracy, prawa lokalowego oraz prawa karnego. Występuje również w imieniu Klientów w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych (komunikacyjnych, osobowych, majątkowych) od towarzystw ubezpieczeniowych i innych podmiotów odpowiedzialnych.

Porady prawne

Kancelaria udziela porad prawnych, przygotowuje na zlecenie Klientów umowy, pozwy i inne pisma procesowe oraz reprezentuje Klientów w postępowaniu przed sądami i organami administracji publicznej.

Odszkodowania

Występuje również w imieniu Klientów w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych (komunikacyjnych, osobowych, majątkowych, błędu medycznego) od towarzystw ubezpieczeniowych i innych podmiotów odpowiedzialnych.

Kancelaria świadczy pomoc prawną:

  • na rzecz Klientów indywidualnych
  • przedsiębiorców
  • jednostek samorządu terytorialnego

Kancelaria specjalizuje się w sprawach z zakresu:

  • prawa administracyjnego
  • prawa cywilnego
  • prawa rodzinnego
  • prawa spadkowego
  • prawa pracy
  • prawa gospodarczego
  • prawa karnego
  • prawa medycznego

Potrzebujesz pomocy? Jesteś we właściwym miejscu

Nasz Zespół

Zespół naszej kancelarii tworzą specjaliści jak i praktycy prawa, posiadający niezbędne doświadczenie zawodowe gwarantujące wysoki poziom świadczonych usług.

W ramach naszej kancelarii funkcjonują zespoły ekspertów i specjalistów z różnych dziedzin prawa.

Zespół

 

am

radca prawny dr Marcin Adamczyk – koordynator zespołu prawa administracyjnego i samorządowego

adamczyk@ajip.pl

  • trener i wykładowca z zakresu postępowania administracyjnego, dostępu do informacji publicznej, ochrony danych w JST
  • w latach 2005 – 2011 – członek etatowy Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Olsztynie
  • członek Rady OIRP w Olsztynie, Członek Komisji Szkolenia Zawodowego
  • adiunkt na Wydziale Prawa i Administracji UWM
    w Olsztynie

jj

adwokat Jerzy Jankowski – koordynator zespołu prawa karnego

jankowski@ajip.pl

  • w latach 1997-2011 członek etatowy Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Olsztynie
  • w latach 1985-1997 – Wojskowe Jednostki Organizacyjne Prokuratury (emerytowany Prokurator Naczelnej Prokuratury Wojskowej)

radca prawny Marta Wojsa – koordynator zespołu prawa cywilnego

wojsa@ajip.pl

radca prawny Michał Och – specjalista ds. odszkodowawczych

och@ajip.pl

radca prawny Barbara Bloch-Cieślińska  – specjalista z zakresu prawa administracyjnego i rodzinnego

bloch@ajip.pl

mgr Małgorzata Ryś – kierownik kancelarii

rys@ajip.pl

mgr Kamil Grzymkowski – koordynator zespołu windykacji i postępowania egzekucyjnego

grzymkowski@ajip.pl

Piotr Humiński – młodszy prawnik

Eksperci i stali współpracownicy

 

prof.  Ireneusz Sołtyszewski – konsultant ds. kryminalistyki i medycyny sądowej

kancelaria@ajip.pl

radca prawny Łukasz Mackiewicz – specjalista z zakresu prawa zamówień publicznych

mackiewicz@ajip.pl

dr Katarzyna Pruszkiewicz-Słowińska – specjalista z zakresu ochrony danych osobowych

pruszkiewicz@ajip.pl

dr Magdalena Kasprzak – specjalista z zakresu prawa pracy

kasprzak@ajip.pl

dr Robert Szostak – specjalista z zakresu mediacji i negocjacji

szostak@ajip.pl

dr Olga Łachacz – specjalista z zakresu prawa międzynarodowego, człowieka oraz prawa o cudzoziemcach

lachacz@ajip.pl

dr Kamila Naumowicz – specjalista z zakresu prawa administracyjnego

naumowicz@ajip.pl

dr Bogusława Dobkowska – specjalista z zakresu prawa budowlanego

dobkowska@ajip.pl

Aplikanci

 

aplikant adwokacki Milena Dzwonkowska

dzwonkowska@ajip.pl

aplikant radcowski Ilona Biedrzycka 

biedrzycka@ajip.pl

aplikant radcowski Łukasz Lompalompa@ajip.pl

Najnowsze artykuły

Mecenas Mecenasem Sztuki

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, iż w Kancelarii Prawnej Marcin Adamczyk, Jerzy Jankowski i Partnerzy s.c. powstał nowy projekt ,,Mecenas Mecenasem Sztuki”.